YOOtheme
Zavrieť

Prihlásenie


Prihlásenie
Nedeľa, 14 Apríl 2024

Vyhľadať tovar

Doporučujeme

Vencl 104 CS
Vencl 104 CS
74.35 €


Dvojdielna 47723
Dvojdielna 47723
219.82 €
Dávkovač mydla TOTAL VISION
Dávkovač mydla TOTAL VISION
30.54 €


Služby PDF Vytlačiť E-mail
ODBORNÉ PORADENSTVO


Využite možnosť odborného poradenstva našich kvalifikovaných pracovníkov, ktorý Vám radi poradia v oblasti interiérového poradenstva a možností výroby Vami požadovaného nábytku na mieru.  Kontaktujte Nás telefonicky, e-mailom, skype, poštou alebo osobne navštívte vzorkovú predajňu v sídle spoločnosti.

ODBORNÉ PORADENSTVO JE ZDARMA.

CENOVÁ PONUKA

Pokiaľ si nie ste istý cenou alebo požadujete výrobok  podľa vlastných predstáv naši dizajnéri Vám na požiadanie vypracujú cenovú ponuku či už typizovaných prvkov alebo atypickej výroby na mieru.

CENOVÁ PONUKA JE ZDARMA.

 


GRAFICKÝ NÁVRH

 K cenovej ponuke je možnosť vypracovania grafického návrhu /pokiaľ to zákazka vyžaduje/, ktorý Vám umožní vidieť konečnú realizáciu a ušetrí Vám prípadné dodatočné sklamania alebo nákladné úpravyy. Grafické návrhy sa vypracovávajú v programe Arcon, prípadne 3DMAX a AutoCad. Vypracovanie grafického návrhu na našich predajniach je ZDARMA. Pokiaľ si grafický návrh chcete zobrať zo sebou, alebo zaslať e-mailom je spoplatnený sumou 50 EUR za sektor. Táto čiastka Vám bude v prípade realizácie výroby/objednávky v našej firme VRÁTENÁ.

 

ZAMERANIE
 Ďalšou výhodou nákupu v našej spoločnosti je možnosť požiadania o odborné zameranie /pokiaľ to zákazka vyžaduje/, ktoré prenáša všetku zodpovednosť za možné rozmerové komplikácie a dodatočné náklady na nás.   Po podpise záväznej objednávky Vám bude na základe Vašej požiadavky zariaďovaný priestor odborne zameraný.

ZAMERANIE JE *ZDARMA.

*Podmienkou zamerania zdarma je zákazka nad 600 EUR.

 

VÝROBA

Nenašli ste čo ste hľadali alebo Vám nič nepasuje či už rozmerovo / farbou / materiálom ... ? Neváhajte a kontaktujte našich dizajnérov o možnosti výroby tovaru na mieru podľa vašich požiadaviek. Po vzájomných konzultáciách Vám bude na základe záväznej objednávky  vyrobený nábytok či už z našej typizovanej rady, alebo zariadenie podľa konkrétneho Vami požadovaného návrhu. Výroba tovaru na mieru sa pohybuje od 4 do 8 týždňov podľa vybraného materiálu a zložitosti zákazky. V prípade tovaru, ktorý je skladom sa dodacia doba pohybuje od cca 1 týždňa.
DOPRAVA

Tovar je možné doručiť našou spoločnosťou alebo cez našich zmluvných partnerov na DOBIERKU. Naša spoločnosť zastáva názor transparentnosti ceny produktu preto cenu dopravy nezarátavame do ceny produktu ale naceňujeme podľa váhy vybraného produktu a teda podľa skutočných nákladov. Náklady na prepravu Vám vypočíta systém automaticky v priebehu objednávky a vy si už len vyberiete dopravu, ktorá Vám bude najviac vyhovovať.


1. Slovenská pošta - tovar do      5 kg -6.9 €


2. Kuriér - tovar do      5 kg - 5.9
- tovar do    15 kg - 9.9 €
- tovar do   30 kg - 16.90 €
- tovar do   50 kg - 28.90 €
- tovar do   75kg - 34.90 €
- tovar do 100 kg - 44.90 €
- tovar do 150 kg - 69.90 €


Pri doprave Kuriérom a platbe vopred na faktúru sa Vám z dobierky odráta - 1.2 €

Pri nadrozmerných tovaroch sa cena dojednáva samostatne.

Tovar dodávame aj do Českej republiky. 

V prípade, že chcete dodať tovar do inej krajiny neváhajte nás kontaktovať ohľadne možností dodávky.
MONTÁŽ

Na Vaše požiadanie Vám naša firma zrealizuje alebo zabezpečí aj montáž nami dodaného tovaru. Cena montáže je 10% z ceny zákazky minimálne však 100 EUR.

 Všetky ceny sú uvádzané s DPH.

Vyhradzujeme si právo tlačových chýb a zmien cien.
LAST_UPDATED2
 

Poradenstvo a projektovaniePotrebujete poradiť alebo máte požiadavku? Zašlite nám popis alebo výkresovú dokumentáciu a naši dizajnéri Vás budú obratom kontaktovať :        medico@interieryadizajn.sk